• Свеж
Бела Делница Кутија/Монтажа База за Hikvision Бедем Камера ДС-2CD23x2 CB130T ДС-1280ZJ-DM8 (6 Парчиња)
zoom_in

Бела Делница Кутија/Монтажа База за Hikvision Бедем Камера ДС-2CD23x2 CB130T ДС-1280ZJ-DM8 (6 Парчиња)

DEN 1488.00

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Внатрешна/Надворешна - Hikvision Бедем Камера Планината ДС-1280 ZJ-DM8 CB130 T Професионални Алуминиум Материјал Дизајн со Површина Спреј третман за дополнителни Анти-Rusting Заштита.Алуминиумски Легури - Заштита на вашите кабли и конектори од вандализам и остри временски услови сите во елегантни професионален дизајн, одлична за секоја инсталација на животната средина.Компатибилен со популарни Hikvison Бедем/Купола Камери : DS-2 CD23 серија : DS-2 CD2342 WD-јас, DS-2 CD2332-јас, DS-2 CD2312-јас, DS-2 CD2322 WD-јас, DS-2 CD2343 G0-јас, DS-2 CD2363 G0-јас, DS-2 CD2383 G0-јас и Повеќе.Компатибилен со популарни Hikvison Бедем/Купола Камери : DS-2 CD23 серија : DS-2 CD2342 WD-јас, DS-2 CD2332-јас, DS-2 CD2312-јас, DS-2 CD2322 WD-јас, DS-2 CD2343 G0-јас, DS-2 CD2363 G0-јас, DS-2 CD2383 G0-јас и Повеќе Hikvision Камери со иста база димензии.Димензии : Φ126.7 mm × 35 мм (4.99" × 1.38").На Am Secu Бела Делница Кутија/Монтажа База за Hikvision Бедем Камери содржи 6 пакет на Монтажа Заградата Делница Кутија База на Планината ДС-1280 ZJ-М8 за Hikvision Бедем Камери ДС-2 CD23x2 FEATURING : ✔ Алуминиум Материјал со Површина Спреј Третман за додаде Анти-Rusting.✔ Заменлив Страна Влезот и на Дното Влезот за врска или едноставно монтажа, вклучувајќи Внатрешна / Надворешна Ѕид / Таванот Монтажа База✔ водоотпорен Дизајн со форма-фитинг дихтунзи специјализирани за Hikvision Бедем камери.Компатибилен со сите Hikvision Бедем стил камери во ДС-2 CD23 серија : DS-2 CD23*3 G0-јас,DS-2 CD23*2 WD-јас, CMIP3042, CMIP1142, CMIP3022, DS-2 CE56 D5 T-VFIT3, DS-2 CE56 D1 T-VFIR3,DS-2 CE56 C2 T-VFIR3, DS-2 CE56 D1 T-IR3 Z, DS-2 CE56 D5 T-IR3 ZAdditonal компатибилност со Hikvision ОЕМ Бедем камери, како што се : LTS, KT&C, Nuvico, Лов, Winic и повеќе : NV723 MF-МО, NV724 MF-МО, H48, CMHT1623 W, CMHT1823xx, CMHT2722, CMHT2722-28, CMHT2722 W, CMHT2732, CMHT2732-28, NC301-XD, NC303-XD, NC304-XD, CMIP3012 XX, CMIP3022 XX, CMIP3032 XX, CMIP3042 XX, CMIP1112 XX, CMIP1122 XX, CMIP1132 XX, CMIP42 XX, и многу повеќе!.

Вака можеби ќе ви се допадне..