• Свеж
Повик за Ранец со Мечка Pendant Контраст Боја Рамо Патни Торби за Тинејџерски Девојки (Сина)
zoom_in

Повик за Ранец со Мечка Pendant Контраст Боја Рамо Патни Торби за Тинејџерски Девојки (Сина)

DEN 863.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дизајн : Случајни ранец со цртан филм мечка pendant и контраст боја дизајн, симпатична и око-фаќање.Материјал : Изработени од најлон, полиестер, поставата, патент затворање.Големина : 12.2" L x 17.3"H x 5.5" W. Еден главната преграда, 3 надворешните џебови, 2 странични отвори џебови.Голем Капацитет : Одговара за A4 книги, 14inch лаптоп, рампа, да се видиме, паричник, копчиња, шише за вода, чадор, папки, тетратки, ручек box, итн.Прилики : Голема за на училиште, на патување, на шопинг, кампување, фестивал, патување и секојдневна употреба.Карактеристики : Материјал : Најлон, полиестер обвивка.Боја : Зелена, Сина, Црна, Розова Големина : 12.2" L x 17.3"H x 5.5" W, на рака должина е прилагодлив.Напомена : - ве Молиме, имајте предвид дека може да биде 0.39-1.18 инчи разликата се должи на рачно мерење. - Ве молиме дозволено мало боја отстапување се должи на различни прикажува или како одраз на светлината кога снимање.

Вака можеби ќе ви се допадне..