• Свеж
Домаќинство Декорација Ткиво Кутија High-end Светлина Луксузни Ткиво Кутија,Метал Кожа Едноставна Ткиво Кутија со Капак,за Дома Дневна Соба Трпезариска Маса Ткиво Ку?
zoom_in

Домаќинство Декорација Ткиво Кутија High-end Светлина Луксузни Ткиво Кутија,Метал Кожа Едноставна Ткиво Кутија

DEN 3436.56

Од стока
check Во продавницата

Чиста, consice и модерен дизајн е совршена за домашни куќа и користење, ова е недостасува парче во вашата соба дизајн кои ќе се надополнуваат сите внатрешни оркестарот.Метал кожа ткиво кутија,едноставен дизајн стил,high-end исклучителна.Сите бакар птици и елени разубавувањето,парична казна electroplating,хардвер капак,високо-квалитетни носат-отпорни, СТП кожа кутија тело.Совршена големина : може да се одржи повеќето стандардни салфетки.Флексибилност : многу погодни за вашата бања,кујна,канцеларија,спална соба,спална,дневна соба или било кој друг простор.Се сигурни да додадете декоративни на допир на секој од вашиот животен простор.Име : Метал кожа ткиво box Net тежина : 0.8 kg Material : СТП кожа +alloy Process : рачно шиење +electroplating It е добар подарок за дом, канцеларија, и автомобил.Совршен за повеќето маси, ноќ стои, десктоп, countertops во кујната, vanities и бироа, дневната соба во вашиот секојдневен живот.Тоа е голем подарок идеја за housewarming, куќа декорација, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..