• Свеж
UNSUWU Психоделичен Trippy Печурки Виси Перење Забавува Торба со Нерѓосувачки Челик Куки Валкана Облека Торба Виси Виткање Zippered Перење Кошница за Бања Колеџ, Плакар, Зад
zoom_in

UNSUWU Психоделичен Trippy Печурки Виси Перење Забавува Торба со Нерѓосувачки Челик Куки Валкана Облека Торба Виси

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Високо-Квалитетни Материјали - Виси Перење Торба Е Направен Од Најдобрите Оксфорд Ткаенина, Трајни И Лесни Да Се Перат.Голем Капацитет : Екстра Голем Волумен На Оваа Врата го Попречи 30x 20inch, Лесно Да ги Прифати Сите Видови На Облека.Погодно За Вас Да Се Одржи Доволно За Просечното Оптоварување На Перење.Голем Џеб Дизајн Ќе Ги Носи Повеќе Погодност.Домаќинство Essentials.Функција и заштеда на Простор : Оваа Врата го Попречи Торба Е Доволно Голем Да се Одржи Голем Број На Облека За Целото Семејство, И Тоа¡s Корисни За Складирање на Било каков Вид На Облека, Шалови, Капи, Bedclothes И Патување, Кој Ви Помага Да ги Зачувате Подот И да ја Задржите Вашата Соба Чисти И Уредно.И Да Го Пореметат Торба Е Совршен За Бебиња Во Градинка Соба, За Студентите Во Ученичкиот Дом И Семејство Дома Или Патување.Широк Отвор И Дното Патент Дизајн : Широк Отворање Дизајн За Полесно Да Се Вчита На Облеката, Особено За Дебела Облека И Bedclothes.Задната Страна Патент На Дното На Виси Перење Кошница Е Побрзо И Полесно Да Го Испразните Валкана Облека Или Нешто Друго Треба Да Се Исчистат На Вашата Машина За Перење.Лесен За Користење : Перење Јадење Е Многу Лесно Да Се Инсталира.Постојат 2 Нерѓосувачки Челик Куки За Да Го Инсталирате На Врата Или Плакар, И 2 Вшмукување Куки Да Се Држиме До Плочки Во Бањата, Спалната Соба Или Секаде Каде Што Сакате (Тие Работи На Unpainted Мазни Ѕидови).Нерѓосувачки Челик Куките Се Прилагодливи, Може да се Вклопат Вратата Дебелина Спектар На 1.57 во -1.97 инч.Можете Да Ги Заврши Само Во Секунди.Психоделичен Trippy Печурки Виси Перење Забавува Торба, Простор за Заштеда на енергија Виси Забавува Со Слободни Вратата Куки, во Текот На Вратата Перење Попречи Во Голем Sizer За Задржување на Повеќе Laundry High Густина Трајни Оксфорд Ткаенина Вратата Забавува Bag The Виси Попречи Е Направен Од Висока Густина 600d Снег Шема Оксфорд Ткаенина, Супер Издржливи И Отпорни на Абење.Водоотпорен Може Да Го Продолжи Работниот Век На Овој Производ.Засилен Шиење И Двојно Заклучување Бод Во Внатрешноста На Задната Страна Zipper Reinforced За Шиење И Двојно Заклучување Бод Во Внатрешноста На Врати Големина На Патент, Избегнување На Zip Перење Забавува Солза Надвор.Дното Патент Дизајн, Лесно Да Се Земе Out This Перење Забавува Торба Со Дното Патент За Дизајнот На Задната Страна, Да Те Направи Полесно И Побрзо Се Откажат Од Вашата Валкана Облека Или Нешто Внатре, Тоа Се Направи Твојот Живот И Повеќе Да Се Релаксираат И Ефикасност.X-Large Size Перење Забавува Bag This Xl Перење Забавува Торба Е 30l X 20w Инчи, Што Е Многу Поголем Од Другите Слични Производи.На Надградба Дизајн : Широк Отвор Се Направи Сте Многу Лесно Да Се Вчита Работи.Мулти-Функција Виси Hamper The Виси Попречи Е Погодна За Чување на Било каков Вид На Облека, Шалови, Капи, Bedclothes¡Тоа¡s Корисни Во Насекаде.Тоа Е Високо Препорачуваме За Семејства И Колеџ Домови Дека Треба Повеќе Простор.Спецификации : Перење Забавува Bag Adjustable Нерѓосувачки Челик Куки За Door Adhesive Куки.

Вака можеби ќе ви се допадне..