• Свеж
Ѕидот Сидро, М4 M5 M6 Празен Ѕид Метал Водител на гипс картон Base Празнина Plug Dowel за Таванот Проширување Завртки Гипс Одбор Дупки Висока Вчитување Капацитет (Должина : 5x6
zoom_in

Ѕидот Сидро, М4 M5 M6 Празен Ѕид Метал Водител на гипс картон Base Празнина Plug Dowel за Таванот Проширување Завртки

DEN 283.68

Од стока
check Во продавницата

Функција : . 1. Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.Инсталација на цврсти одбори и други материјали за завеси, инсталација на светилки и одредување на објекти. 2. Исто така, може да се користи : производот може да се користи и за крстот бод, фото рамки. 3. Практична настава : анти-корозија, анти- ' рѓа, фирма и практични.Производ description Screws тип : round Size : М2 М3 М4 M5 Material : Јаглерод steelbolt сила : 4.8.

Вака можеби ќе ви се допадне..