• Свеж
fitBAG Победи Браун Обичај Прилагодени Ракав за HTC Google Пиксели XL. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот
zoom_in

fitBAG Победи Браун Обичај Прилагодени Ракав за HTC Google Пиксели XL. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Handsewn за совршено се вклопуваат за HTC Google Пиксели XL.Оваа торба само ќе одговара HTC Google Пиксели XL, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Вака можеби ќе ви се допадне..