• Свеж
Колумбо Охајо, Држава Главниот Shot Чаша
zoom_in

Колумбо Охајо, Држава Главниот Shot Чаша

DEN 383.52

Од стока
check Во продавницата

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Колумбо,Охајо.Го прави голем дар или убав колекторот е објект.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од Колумбо, Охајо.Тоа е 5x6cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.

Вака можеби ќе ви се допадне..