• Свеж
NDRUSH Пушеле ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла Жолто И Црвено Sidemarker Светилка Собранието Компатибилен со Chevy Corvette C6 2005-2013 , Pack of 4
zoom_in

NDRUSH Пушеле ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла Жолто И Црвено Sidemarker Светилка Собранието Компатибилен со

DEN 883.20

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Chevrolet Corvette C6 Z06. Го замени Дел број : ГМ 10316651 10316652 10316656 10440722. Многу Посветла Од Акции Светилки : Вграден-во голема моќ килибар SMD LED чипови, full LED ленти се многу посветла и поубава, функционира како јачина на светлина за да се зголеми безбедноста, најдобра замена за стариот или изгорени од ОЕМ страна маркери.Водоотпорен : Висок квалитет на КОМПЈУТЕР леќа, анти-нула, не избледени со долго време на изложеност и можат да се прилагодат на сите вид на екстремни временски услови, без кондензација внатре по поројниот дожд или автомобил се мијат повеќе, ги исполнува или го надминува оригинални светла квалитет и може да се користи за долго време нормално.Лесен За Инсталација : Plug and play, точно одговара и директна замена, нема промена или средување на потребни за, само земете ја вашата оригинална светилки и plug нови sidemarker светилки во штекер, не-поларитетот чувствителни, не треба да се грижите за конекции.Пакет Вклучувајќи : 4 x пушеле предводена од страна маркер светлина со manual (рачно). 180 дена производителот гаранција од цел купување датум, се чувствуваат слободни да го испрати е-мејл ако има било каков проблем пред или по купувањето, вашиот случај, ќе се сфати сериозно, без оглед на гарантниот период.

Вака можеби ќе ви се допадне..