• Свеж
Wario amiibo - Европа/Австралија Увоз (Super Smash Bros Серија)
zoom_in

Wario amiibo - Европа/Австралија Увоз (Super Smash Bros Серија)

DEN 2052.00

Од стока
check Во продавницата

amiibo се серија на карактерот играчки кои комуницирате со игри на Nintendo Wii U и 3 DS.Кога amiibo е ставен на Game Pad, знак дека ќе бидат донесени во играта.Како ќе игра, вашата слика за податоци, исто така, ќе бидат обновени, така да се игра да се направи вашата amiibo уникатен.Постои широк спектар на ликови од голем број на игри за да изберете од, па се соберат сите нив.Amiibo се серија на карактерот играчки кои комуницирате со игри на Nintendo Wii U и 3 DS; Кога amiibo е ставен на Game Pad, знак дека ќе се донесе во игра, Како ќе игра, вашата слика за податоци, исто така, ќе бидат обновени, така да се игра да се направи вашата amiibo уникатен; Постои широк спектар на ликови од голем број на игри за да изберете од, па се соберат сите нив.Клучни Карактеристики.

Вака можеби ќе ви се допадне..