• Свеж
Vpang 50 Компјутери Партија Светлина Закачалки Клипови со Куки Активности на Отворено Жица Држачот за Партиски Материјали, Завеса, Фотографии, Дома Декорација (Црна)
zoom_in

Vpang 50 Компјутери Партија Светлина Закачалки Клипови со Куки Активности на Отворено Жица Држачот за Партиски

DEN 2292.00

Од стока
check Во продавницата

Премиум Квалитет : Цврста метална конструкција обезбедување на квалитетот и долговечноста.Тие може да се закачи заедно да се прошири во должина.Функционална : алигатор клипот има силна потпора и може да се одржи на објектот тесно, дури и ако се користи на отворено, без страв од силни ветрови.Разноврсна : Погоден за бесење завеса, партија светлина, бакарна жица, фенерче, фенери, шатор, bunting или завртки род, гудачки и повеќе.Важат за Многу Наврати : активности на Отворено, дома декорација, партија, камп, уметност Clip length : 1.8 cm / 0.7 инчен; Клип Ширина : 0.9 cm / 0.4 инч.Опис : Материјал : Метал Боја : Сребро, Злато, Црна Пакет Вклучува : 50 Компјутери Завеса Клипови Овие закачалка клипови со куки се погодни за бесење завеси, отворено светилки, фотографии, слики, партија светла, бакарна жица, фенери, фенерче, шатор, итн.Има многу практични користи од клиники, болници, училишта, заводи и за домашна употреба.Совршен за бесење фотографии, drapes, и многу други домашни намени.Каде некогаш ви треба за приватност на овие се подготвени да го користите!.

Вака можеби ќе ви се допадне..