• Свеж
Cinpel Безжичен Контролер USB Конектор за Кабел за Xbox 360 Црна
zoom_in

Cinpel Безжичен Контролер USB Конектор за Кабел за Xbox 360 Црна

DEN 1041.60

Од стока
check Во продавницата

Сосема нов и висок квалитет.Надополнување додека играте или кога вашиот Xbox 360 е во режим на чекање.Трета страна производ.Кабел должина : околу 1.5 М. Боја : црна.USB полнење кабел ви овозможува да ја полните вашата Xbox 360 безжичен контролер додека играте игри.Трошоци за вашиот Xbox 360 безжична контролори преку USB порта.Кабел должина : околу 1.5 М.

Вака можеби ќе ви се допадне..