• Свеж
Colcolo Монтажни Акрилик Екранот Рек Скала со Светла Фигура Модел Парфем Cupcake Десерти Козметика Кукли Складирање Колекции Организатор - 2 Чекор
zoom_in

Colcolo Монтажни Акрилик Екранот Рек Скала со Светла Фигура Модел Парфем Cupcake Десерти Козметика Кукли Складирање

DEN 935.76

Од стока
check Во продавницата

Дизајнот со светлината на врвот го прави вашиот складирање рек погледнете повеќе топла во текот на ноќта.На скала може да бидат земени, можете слободно да ја прилагодите според вашите потреби.Одлично за прикажување и организирање, додатоци или мини цртан филм бројки, парфеми, козметика, накит, toiletries, или било која друга knick knacks.Акрилик транспарентен капак може ефикасно да се спречи прашина.Постојат три големини на екранот полици на 2, 3 и 4 чекори за вашиот избор.Опис : Постојат три големини на екранот полици на 2, 3 и 4 чекори за вашиот избор. - Дизајн со светлината на врвот го прави вашиот складирање рек погледнете повеќе топла во текот на ноќта. - Одлично за прикажување и организирање, додатоци или мини цртан филм бројки, парфеми, козметика, накит, toiletries, или било која друга knick knacks. - На скала може да бидат земени, можете слободно да ја прилагодите според вашите потреби. - Акрил транспарентен капак може ефикасно да се спречи прашина.Спецификација : - Материјал : Акрил и Wood Size Табела : 2 Чекор : 320x120x225mm/12.59x4.72x8.85inch3 Чекор : 320x180x264mm/12.59x7.08x10.39inch4 Чекор : 320x260x304mm/12.59x10.23x11.96inch Package Вклучува : 1 Piece Acrylic Екранот Rack (Како што се избере)Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..