• Свеж
Dunxunn Динамичен Последователни Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина Пред Крилата се Претвори Сигнал Blinker Светилка Собранието за BMW E90 E91 E92 E93 E60 E61 E46 E53 Х5 E83 X3 X1
zoom_in

Dunxunn Динамичен Последователни Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина Пред Крилата се Претвори Сигнал Blinker

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】Еден пар (за возачот и совозачот страни) пушат леќа предводена од страна маркер светла со последователни ефекти. 【FITMENT ВОДИЧ】Компатибилен со BMW E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93 X1 E46 E60 E61 E84 X3 E83 Х5 E53. 【ПОВЕЌЕ СВЕТЛА】Секое парче е придвижуван од 14 парчиња килибар SMD LED диоди за да формираат совршен LED светло лента со супер светла за осветлување производство. 【Последователни Стил】страна маркер светилка тече последователни кога ќе ја отворите.Дајте му на вашиот возење модерна и динамична LED изглед со подобрување на безбедноста фактор во текот на ноќта. 【PLUG-N-ИГРА】Директна замена на акции светлина, без жици или измена, plug and play инсталација.Вграден-во ДА-автобус контролер, заврши без одборот компјутер за грешки.

Вака можеби ќе ви се допадне..