• Свеж
Hayward PE050S1PRSH Полиестер Игла Чувствува Singed Филтер Кеса, Еден Должина, Пораби Изградба, 50 Micron
zoom_in

Hayward PE050S1PRSH Полиестер Игла Чувствува Singed Филтер Кеса, Еден Должина, Пораби Изградба, 50 Micron

DEN 123.60

Од стока
check Во продавницата

Singed полиестер needled чувствува оценет до 300°с.Pp прстен се справи.Еден должина торба.Пораби изградба.КЕСИ во ПОЛИПРОПИЛЕН и полиестер игла чувствува, и ПП и најлон monofilament мрежа одговара индустрија стандардни големини; бр. 1, 7.X 16 во.И нема. 2, 7 во.X 32 во.Пораби и заварени изградба.

Вака можеби ќе ви се допадне..