• Свеж
Wakauto 10 Поставува Тоалет Decals Личност Налепници Насмевка Бања Налепници Дома Снабдување
zoom_in

Wakauto 10 Поставува Тоалет Decals Личност Налепници Насмевка Бања Налепници Дома Снабдување

DEN 1768.80

Од стока
check Во продавницата

Оваа налепница е направен од, и тие се трајни производи за долго време се користи.Парична казна изработка и прекрасен изглед, обезбеди популарност, и нови.Тие се многу лесно да се јасни и кора од надвор без оштетување на ѕидот.Вие ќе се чувствувате дека колку се убави овие фрижидер украси кога се погледна во лепенки на вашиот дом во фрижидер.Погоден за фрижидер, кујна, дома windows и други огледало површини и ѕидовите.Description Good налепници се создаде одредена атмосфера за вашиот дом, бања.Ѕидот налепници се со поголема веројатност да се донесе чувство на луѓето.Погоден за фрижидер, машина за миење садови, кујна, итн.Тие имаат добра изработка на детали, вие ќе ги користите за долго време.Карактеристики-Боја : Како што е прикажано. -Материјал : . Големина На : Околу 22.00 X18.00 X0.10см/8.65 X7.07 X0.04inch. - Оваа налепница е направен од, и тие се трајни производи за долго време се користи.- Парична казна изработка и прекрасен изглед, обезбеди популарност, и нови.- Тие се многу лесно да се јасни и кора од надвор без оштетување на ѕидот.- Вие ќе се чувствувате дека колку се убави овие фрижидер украси кога се погледна во лепенки на вашиот дом во фрижидер.- Погоден за фрижидер, кујна, дома windows и други огледало површини и ѕидовите.Пакет Including10 x поставува на налепници.

Вака можеби ќе ви се допадне..