• Свеж
Воздухот Duster Компримиран Воздух Cordless 45000RPM Електрични Воздух Може да Duster за Компјутер 15000mAh Батерија Воздух Канистер PC Чистење со Четка и Полнење Кабел
zoom_in

Воздухот Duster Компримиран Воздух Cordless 45000RPM Електрични Воздух Може да Duster за Компјутер 15000mAh Батерија

DEN 1583.76

Од стока
check Во продавницата

❤【МОЌЕН ПРАВЕЦ & ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ】Оваа прашина колектор може да генерира моќен удар, и се мери брзината на ветерот е 70m/s, која се користи за длабинско чистење на микроскопски прашина. 45,000 вртежи во минута мотор обезбедува доволно енергија за да воодушеви прашина на електронски компоненти безбедно без креирање на статички електрицитет.Супер силно струење да се гарантира длабоко чистење.Компјутер воздух duster може да се земе 99% прашина и подалеку со висока ефикасност.Вие не треба да се грижите за тоа е практичност. ❤【БРЗО ПОЛНЕЊЕ& ВИСОК РЕУПОТРЕБЛИВОСТ】Изградена-во голем 15000mah литиум батерија, исклучително брзо полнење преку USB порта, трае 60 минути на животниот век на батеријата (подобро од 6000mah и 30min на животниот век на батеријата ), оваа електрични duster е високо обновливи со своето полнење функција.Тоа е cordless, преносни, мали и светлина, така што можете лесно може да го одржи. ❤【ЗАМЕНА ЗА КОНЗЕРВИРАНА ВОЗДУХ DUSTER】сите Ние имаме одговорност да го спаси гас и вода.Оваа компримиран воздух, прашина може да се користи повеќе од 5000 пати, штеди многу енергија, исто така заштедува и пари. ❤【LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ДИЗАЈН и WIDLY АПЛИКАЦИЈА】Отфрли темнината, тоа може да се користи во текот на ноќта, срцето-затоплување осветлување дизајн осветлува темнината на ноќта, така што постои никаде да се сокрие прашина, можете да го користите воздухот duster да се исчисти празнини во автомобил, троседот теписи, тастатури, бироа, компјутер случаи, разни електронски инструменти, медицинска опрема и многу други такви области. ❤【100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ】Нашите производи имаат една година гаранција, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку ако не сте задоволни со купување.ние секогаш ќе бидат таму за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..