• Свеж
OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Orthodontia, L ГОРНИОТ, TBOSU, 5 компјутери
zoom_in

OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Orthodontia, L ГОРНИОТ, TBOSU, 5 компјутери

DEN 1846.80

Од стока
check Во продавницата

Никел Месинг метал.Не-Магнетни.Autoclavable на 135 степени Centigrade.Совршено дизајнирани OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Orthodontia, L ГОРНИОТ.Autoclavable 132 степени centigrade.Ние нудиме целосен спектар на премиум квалитет OSUNG стоматолошки инструменти.Контактирајте со продавачот ако различна количина е потребна за оваа точка.

Вака можеби ќе ви се допадне..