• Свеж
Подготвени За Живот: Детски Тв
zoom_in

Подготвени За Живот: Детски Тв

DEN 1716.00

Од стока
check Во продавницата

Патрик зема оној кој дојде до него и да сфаќа дека тоа е еден магичен молив, кои ги носи се што е прикажан со тоа за живот.Играта содржи повеќе од 20 нивоа, секој со свои специфични цели кои што треба да се заврши пред да можете да преминете на следната фаза, како и мултиплеер наспроти поддршка за 2-играчи преку Nintendo Wi-Fi конекција.Се вклучат уникатен непријатели со твоите во-игра магија молив, кои можете да ги битка, се избрише и да се преиначат во пријателски суштества.Клучни Игра Features Side-лизгање platforming акција.алинеја { list-стил : внатре диск; text-алинеја : -15px; } табела.Лабаво базирани на Детски Тв "Frankendoodle" епизода, и користење на Подготвени да Life вкупно игра, играчот подготвени прилагодување функционалност, Подготвени да го Живот : Детски Тв Издание е Детски платформер како ниеден друг.Различни на игра во подготвуваат за Живот : Детски Тв Издание им овозможува на играчите да загатка, раса, платформа и да се борат својот пат низ игра.И како што тој го завршува своето конечниот удар тој сфаќа што тоа беше тој беше не би требало да се подготви, Детски nemesis, Doodle Bob, но премногу доцна.Вашиот молив може да се користи за да се смени раководителот на непријателот физички изглед, па дури и да ги направи сојузници со малку пракса.Погледнете поголеми.Во тој момент Doodle Bob извори на живот, ја зграпчува молив од Патрик и исчезнува.наслов { font-family : Verdana, Helvetica neue, Arial, serif; font-size : 10px; font-weight : bold; font-стил : italic; } ul.Тој потсетува дека иако постои нешто што тој беше кажано да не се подготви со еден од овие моливи, но не можам да се сетам точно она што тоа нешто беше, иако.Да бутване неговата меморија тој одлучува да го скицирам малку.Подготви свој оригинален карактер и да се контролира.2-играч на безжични мултиплеер поддршка преку Nintendo Wi-Fi конекција.Акцијата се зголемува како што се заврши на целите и го освои нивоа.Молив-управувано акција.Лавра го користи својот молив за да изливам хаос во целиот Бикини Дното.ssl-images-/images/G/01/electronics/detail-page/callout-bg.callout { font-family : verdana; font-size : 11px; line-height : 1.Еден bops него по главата, додека другите лебди далеку од очите.Загрижени, Патрик кажува Sponge Bob на својата грешка, но може да се Детски запре злото Doodle Bob пред нејзините премногу доцна за Бикини Дното и сите нејзини жители?Игра со Користење на familiar Drawn на Живот скица функционалност играчи користите DS DS или пенкало да се создаде лик и менување на животната средина со цел да се запре Doodle Bob.png) repeat-x; border-лево : 1px solid #999999; border-право : 1px solid #999999; соочи-лево : 20px; соочи-право : 20px; соочи-bottom : 10px; width : 250px; font-family : verdana; font-size : 12px; } Приказна за Еден ден како Патрик седи под бранови, во близина на Бикини Дното, две идентични елементи се лизга надолу од површината.Куп поени, powerups Видите поголеми.Platforming забава.Истражуваат преку 20 Нивоа, секој со свои цели кои што треба да се заврши пред да можете да преминете на следната фаза.Игра како вашите креации и започнете ја вашата пребарување низ platforming gameworld за негативец.Се прошири ќе игра искуство со возбудлива 2-играч Против режимот преку вашиот Nintendo Wi-Fi конекција.Преку 20 нивоа, секој со своја специфична цел(и) дека треба да се заврши пред да можете да преминете на следната фаза.Screenshot - : Подготви се, на сите во играта објекти.Опис на производот врз Основа на популарни Frankendoodle Детски eposide, Детски и Патрик се сопнуваат врз магија молив, кои ги носи без оглед на тоа се базира на живот, но тоа го прави и на eveil Doodlebob.Кој преку 20 игра нивоа, мултиплеер поддршка, мозаик, раса и platforming игра, и уникатна способност да се создаде и да ги прилагодите на се што е во играта, тоа е една авантура не треба да се пропушти.

Вака можеби ќе ви се допадне..