• Свеж
Ninake 28pcs ковчег притиснете на лажни ноктите со дизајн, средни лажни ноктите со гел, се држи и мини датотека, дома салон маникир поставена, вештачки нокти за полнење, п?
zoom_in

Ninake 28pcs ковчег притиснете на лажни ноктите со дизајн, средни лажни ноктите со гел, се држи и мини датотека,

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Парите saver : Ninake обезбедува Притиснете на лажни ноктите со дизајн.Секој сет на Ninake притиснете на лажни ноктите претставува уникатна тема.Само уживаат во неверојатно нокти салон на само дел од цената!.Време saver : го Изберат правото големината на датотеката на вашите нокти, чистење на вашите нокти, притиснете лепило подлога, притиснете на ноктите и таму ќе одат!Во рок од 10 минути, може да имате луксузен салон за нокти стил со дизајн.Кажете збогум на лепилото : Наместо на штетни лепак, Ninake користи безопасни гел лепило подлога.Лесно е и да се применуваат и да се отстрани.Можете лесно може да се обиде на различни ноктите стил секојдневниот без да му наштети на вашите нокти.Обновливи нокти : Понекогаш само сакаат да помине стил толку многу што сакате да го носат повеќе од еднаш.Ninake лажни ноктите се обновливи.Отстранување на ноктите внимателно и откине гел, чисти ноктите и зачувајте ја за следниот пат!.Пакетот вклучува : 28 парчиња притиснете на лажни ноктите со различни големини, мини датотека, мини дрвен стап, 30 парчиња на гел лепило подлога со различни големини.Најголемата големина мерки 18mm/0.7 во, ако вашиот палец на ноктите е поширока од 18mm тогаш размислете два пати пред ставање на ред.Ninake На Оган Луксузни Притиснете На Ноктите.

Вака можеби ќе ви се допадне..