• Свеж
Премиерот Додаток Група Altec Lansing Ергономски RGB Жичен Игри Глувче за КОМПЈУТЕР Windows XP/Vista/7/8/10 и Mac OS (GM100)
zoom_in

Премиерот Додаток Група Altec Lansing Ергономски RGB Жичен Игри Глувче за КОМПЈУТЕР Windows XP/Vista/7/8/10 и Mac

DEN 1879.20

Од стока
check Во продавницата

Гејминг Глувчето : Подобрување на вашиот целокупното играчко искуство со овој жичен глувчето конструиран за да се обезбеди висока точност и во согласност одговорност.Индивидуализира DPI : Со две програмабилни DPI копчиња, овој жичен глувчето помага да го конфигурирате и да ги чувате вашите саканата DPI (800/1600/2400/3200).RGB Глувчето : напредни RGB технологија напојува со Altec ќе светне гејминг искуство како ќе играат со variating RGB мазна и брза помош на глувчето.Кабелот Управување : Погодно слот за криење на глувчето жица елиминира сите испреплетени жица прашања и зголемување на издржливост.

Вака можеби ќе ви се допадне..