• Свеж
Надворешниот Вселенски брод Ракета Ѕвезди Планета Пелена Торба Мама DIY Ранец Мултифункционален Голем Капацитет Пелена Торба за Деца Патување Грижа Торба Трајни
zoom_in

Надворешниот Вселенски брод Ракета Ѕвезди Планета Пелена Торба Мама DIY Ранец Мултифункционален Голем Капацитет

DEN 959.52

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Голем Капацитет и Мулти-Џеб Дизајн】Оваа пелена ранец содржи 1 главниот капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб и 4 мали складирање прегради во внатрешноста.Доволно пространа да се одржи повеќето од старечки essentials и се уште изгледа совршено организиран и компактен, без да биде премногу голема или премногу мала. 【Дизајниран за Удобност】Екстра широк отворање го прави овој пелена ранец лесно да се најде essentials во краен случај, и двоен патентите за лесен пристап и затворање дури и со една рака!Лесно-го зграби се справи и Прилагодливи рамо, рака ви нудат удобно носење. 【Кабриолет и Разноврсна】Оваа пелена торба може да се користи како ранец, рачна ташна, исто така, може да висат на шетач.Елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, патување и сл.Неговата " практични и одличен дизајн го прават овој пелена торба ранец совршен за патување со вашите деца, која е идеална деца туш подарок!. 【Издржливи Ткаенини】Оваа пелена торба користи високо-квалитетни twill материјал кој е отпорен на триење, дамки, солзи и деформирани, со засилен шевовите на рамо ремени и рачки што го прави имаат долг животен век.Користејќи напредна ласерска технологија на печатење, моделот е јасна и светла, и не избледуваат. 【Обезбедување на квалитет】Ние секогаш инсистира на обезбедување на купувачи со добар шопинг искуство, ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Среќно со вашата бебе растат здрави и среќни!.Модерен и Практичен Пелена Bag Material : Twill Памук Fabric Size : 10.6x7.8x14in Product Структура : 1 главни капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали складирање прегради во внатрешноста, прилагодлив рамо, рака и двојно патент дизајн.Покрај тоа, токи на вреќа го прават тоа можно за да ја прикачите на шетач дека ќе слободни вашите раце!Нашите мама торба е уникатен и стилски пелена/патна торба.Тој е дизајниран да спречи нови мајки/отци од компромитирање меѓу функцијата и модата.Убава и модерен моделот печатење и неговите внатрешни карактеристики брзо ќе стане вашиот омилен торба.Мајки и татковци, треба да се носат многу димовска работи кога одат во шопинг, да се патува.Нормално кеси изгледаат големи и тешки, кога тие се полни со предмети.Од друга страна, многу ранци одговараат на жените, наместо на погоден за мажи.Тато ќе се чувствуваат непријатно носи мајка торба.Затоа, ние се развие овој пелена торба ранец за татковците и мајките.Пространа доволно за да се носат повеќето старечки прибор и мајка прибор!Нашите шик-уште-практична пелена торба е направен од водоотпорен и лесен материјал, силна патентите и вегетаријанска храна, кожни детали прави пелена ранец крајната висока.

Вака можеби ќе ви се допадне..