• Свеж
Пена Создателот Првенство, Богата Деликатна Пенење Љубов Дупки Дизајн на Одлуки за Чистење на Кожата се Грижи за Чистење на Телото се Грижи за Лицето за Чистење Заш
zoom_in

Пена Создателот Првенство, Богата Деликатна Пенење Љубов Дупки Дизајн на Одлуки за Чистење на Кожата се Грижи за

DEN 636.00

Од стока
check Во продавницата

Пена создателот првенство е мал во големина и преносни, кој е погоден за секојдневно чистење и перење, и вие исто така може да потрае додека патувате.Со лист разубавувањето на купот на телото, практични и убава.Светла боја на купот исто така може да донесе добро расположение за вас.Транспарентен првенство дизајн на каросерија, износот на пенење е јасно видлива, која ви помага да го контролираат соодветна количина на пена.Постојат љубов дупки на врвот на притисне торта, рамномерно распоредени, која може да помогне да се произведе богата и деликатна меурчиња.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, да исцеди нагоре и надолу, чаша лесно може да произведе доволно пена, лесен за употреба, деликатна и удобно.Функција : 1. Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, да исцеди нагоре и надолу, чаша лесно може да произведе доволно пена, лесен за употреба, деликатна и удобно.2. Транспарентен првенство дизајн на каросерија, износот на пенење е јасно видлива, која ви помага да го контролираат соодветна количина на пена.3. Постојат љубов дупки на врвот на притисне торта, рамномерно распоредени, која може да помогне да се произведе богата и деликатна меурчиња.4. Со лист разубавувањето на купот на телото, практични и убава.Светла боја на купот исто така може да донесе добро расположение за вас.5. Пена создателот првенство е мал во големина и преносни, кој е погоден за секојдневно чистење и перење, и вие исто така може да потрае додека патувате.Како да го Користите : 1. Стискаш соодветен износ на лицето чистење на handle2. Додавање на точниот износ на water3. Затворете го капакот и стискаш нагоре и надолу за 20 seconds4. Тоа може да се користи по volumizing меурчиња appear Specification : Предмет Тип : Меур Maker Material : ПВЦ Пакет Листа : 1 x Bubble Создателот.

Item Type:
Bubble Maker
Material:
PVC
Package List:
1 xBubble Maker :

Вака можеби ќе ви се допадне..