• Свеж
Synology HAT5300 8TB 3.5 SATA III Претпријатие HDD
zoom_in

Synology HAT5300 8TB 3.5 SATA III Претпријатие HDD

DEN 8644.56

Од стока
check Во продавницата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск гола (внатрешни) дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.UPC : 846504004126. Тежина : 1.700 lbs.SYNOLOGY HD HAT5300-8 T 8 TB 3.5 SATA HDD HAT5300 МАЛО.

Вака можеби ќе ви се допадне..