• Свеж
GOSTONG Сончоглед Перење Кошница,Перење Забавува,Расклопна Складирање Бин,Стои Облека Кошеви,Расадник Забавува за Дом,Канцеларија,ученичкиот дом,Подарок Кошница,18.5 x
zoom_in

GOSTONG Сончоглед Перење Кошница,Перење Забавува,Расклопна Складирање Бин,Стои Облека Кошеви,Расадник Забавува

DEN 1552.80

Од стока
check Во продавницата

【МАТЕРИЈАЛИ & ГОЛЕМИНА】18.5x16.1 во/47x41 cm,Складирање кошница е направен од Полиестер, Водоотпорен ЈП Обложување.Голема големина На перење торба има мемориски простор за да се задоволат вашите потреби за чување валкана облека во неделата. 【ВИТКАЊЕ & ПРЕНОСНИ ДИЗАЈН】Водоотпорен поставата го прави не само водоотпорен но исто така и влажна-доказ .Можете да ги сместите во еден мал простор, како на перење кошница може да биде укината кога не го користите. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】 И на платно изработени од платно е лесно да се чисти.Таа е погодна за домашни, хотели, стан, ученичкиот дом, колеџ, камп и тн.На перење може да го пореметат стуткани во долги транзит.Може да се измазнети од страна на пареа железо и фен,ќе се опорави по еден период на време. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】Идеи за употреба : совршен за студентот кои живеат во ученичкиот дом и доведување перење дома, картинг семејство оптоварување на опрема за на плажа,помага да се организира платно за Складирање,домашен текстил за складирање,деца играчки кошница за Складирање,пет играчки складирање,ќебиња,облеки забавува,бебе производот забавува за складирање,деца перење кошница,расадник забавува,перење кошница.итн. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 практичен и креативен подарок идеја за семејството, твојата мајка, твојот татко, колеги, пријатели или да си на било кој празник.Одличен избор за летен камп,Повеќенаменски перење кеси може да се сместат дневни потреби.За Перење Забавува Функции Еко-пријателски материјал платно, може да биде укината заштеда на домашниот простор,голем капацитет мулти-цел на дизајнот.ЈП слој во внатрешноста за водоотпорен, и лесно да се застане дури и ако е празна Расклопна Дизајн-ќе добиете најмногу се користи на секој простор Голем капацитет перење забавува, може да се стави на дневен предмети за домаќинството, облека, детски играчки, итн Мулти-Користете Перење Забавува : Облека за Складирање, Домашен Текстил за Складирање, Играчка Складирање, Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производ за Складирање.Соодветна големина за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање.Ние сме Толку Сигурни Дека Ќе Љубов на Нашите производи, Дека Ние ќе им Даде на Вашиот Хард-Заработени Пари Назад, Ако Не Сте Воодушевени Со Купувањето.Контакт Нашите Пријателски Сервисот За Тимот Да Се Направи Тоа Право.Тоа е Сите На Нас, Па Не Е Нула Ризик Да се Обиде На Производот Денес!.

Вака можеби ќе ви се допадне..