• Свеж
Клер е Транспарентен Медиум Ранец - Лаванда
zoom_in

Клер е Транспарентен Медиум Ранец - Лаванда

DEN 700.56

Од стока
check Во продавницата

Ти оди, девојка!Земете essentials за да одат во Клер е Транспарентен Ранец со лаванда трим; Одлични за hipsters, ретро ентузијасти и preppies.На рака на тоа и ја погоди на патот!Забава rucksack има една голема џеб за да се обезбеди подготвен пристап до сите на нејзините потреби, два странични џебови, а помал архивиран џеб во предни.Чувајте го на ладно!Овој ранец има земи справи и прилагодливи ремени да се разликуваат вашиот носат; Скривам на вашиот работи во внатрешноста за една вечер на клубска или посета на локална тема парк.Подготвени, set, GO!Овој практичен и стилски торба е одличен подарок за назад-до-училиште, родендени, празници, патување, камп, ќе баба, пролет пауза авантури и повеќе.Истражуваат село или проверете на голем град!Оваа сјајна и симпатична ранец е подготвена да се тркалаат со неа, каде што таа оди, водењето на нејзината essentials рака кога таа е во движење.

Вака можеби ќе ви се допадне..