• Свеж
Casetego Компатибилен со Галакси A10E Случај,Не за Галакси A10 или A10S,Флорални Три Слој Тешки Здрав Shockproof со Полно Тело, Заштитна Маска Случај за Samsung Галакси A10E,Портокал Цв
zoom_in

Casetego Компатибилен со Галакси A10E Случај,Не за Галакси A10 или A10S,Флорални Три Слој Тешки Здрав Shockproof

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A10 E Случај Случај,Не за Галакси A10.Ве молиме Имајте на ум : Овој случај доаѓа Без екран заштитник.Флорален шарени цвет дизајн е детално ја одбрале за девојки и жени,го прави вашиот телефон гламурозна и модерен. 3 во 1 дизајн : пластични задниот поклопец + пластичен браник + силикони внатрешна рамка максимална заштита на вашиот телефон од капка и нула заштита.Екран & Камера Заштита : Покрена усна за екранот и леќа ќе го заштити вашиот екран и камера.Прецизни се намали и дизајн : лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики.

Вака можеби ќе ви се допадне..