• Свеж
Timbuk2 Жените Кантина Пакет Отворено Ранец
zoom_in

Timbuk2 Жените Кантина Пакет Отворено Ранец

DEN 1416.00

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Едно пивце големина се на комунални ранец.Dual мини страна zip џебови.Внатрешни организаторот за пенкала, телефони и други мали нешта.Мал и лесен за adventuring товарот слободни.Изработени од мек памук платно.Едно пивце големина се на комунални ранец, на Кантина во нашите Комунални Платно е совршен придружник за битпазар пребарување или попладне прошетка во парк.Скривам на koozy, шамија, и шпил карти во Кантина?s главната преграда, и да ја задржите вашиот телефон безбедна, но достапни во нејзината предна страна zip џеб.Структурирани странични џебови даваат место за џвакање, earbuds, и други не-здроби essentials, па можете да кас грижете се бесплатно на вашата следна активност.

Вака можеби ќе ви се допадне..