• Свеж
Едноставни Задоволства Порибување Stuffers - Ултра Кадифен Атмосфера Sock и Нога Лосион за Нега Пакет Подарок Сет - 2.2 fl мл - Мента се Вртат
zoom_in

Едноставни Задоволства Порибување Stuffers - Ултра Кадифен Атмосфера Sock и Нога Лосион за Нега Пакет Подарок Сет

DEN 263.04

Од стока
check Во продавницата

RELAX & РАЗВИВАМ - Смири вашиот сува, уморни нозе и чувајте ги топол и удобен во исто време со оваа хидратантна sock подарок сет.АЛОЕ ИСПОЛНЕТ - Ова негување на алое исполнет крем заедно со нашите сет на пријатна чорапи ќе ви помогне да омекне и хидрат нозете како што ги носи.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Лекување на свој нозе со оваа хидратантна нога sock и лосион за поставување или ја даде како совршен одмор подарок за семејство и пријатели кои уживаат во лекувањето на себе малку во текот на празниците.Голем порибување stuffer!.ПРАЗНИЧНА ДИЗАЈН - Овој алое исполнет лосион не само што се заклучува во влага, но, исто така, дава исклучи освежување пеперминт се вртат мирис.СПЕЦИФИКАЦИИ - Лосион 2.2 мл.// Машина за миење чорапи на ладно во нежна циклус. // Користат само nonchlorine кајгана ако е потребно. // Собори сува врз ниски или линија сува // не железо или сува чиста //.

Вака можеби ќе ви се допадне..