• Свеж
Мелница-Max IC & Компонента Sockets STANDRD ЛЕМЕЊЕ ОПАШКА SIP ШТЕКЕР (Пакување од 20)
zoom_in

Мелница-Max IC & Компонента Sockets STANDRD ЛЕМЕЊЕ ОПАШКА SIP ШТЕКЕР (Пакување од 20)

DEN 12882.24

Од стока
check Во продавницата

Производителот : Мелница-Макс.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Серија : 0410. Пакување : Цевка.Бренд : Мелница-Макс.Спецификации : Производител : Мелница-Max Rohs_Mouser : Ro HS Compliant Series : 0410 Packaging : Tube Brand : Мелница-Max Product Type : IC & Компонента Sockets Standard Pack Qty : 18 Subcategory : IC & Компонента штекерите (подножјата).

Вака можеби ќе ви се допадне..