• Свеж
SONGLOUM 2pc 3D Метал Циркон Помине Уметност Декорација Циркон Кристал Нокти Pendant (Боја : 131 20)
zoom_in

SONGLOUM 2pc 3D Метал Циркон Помине Уметност Декорација Циркон Кристал Нокти Pendant (Боја : 131 20)

DEN 324.00

Од стока
check Во продавницата

Најпопуларните 3 D декоративни дизајн е најдобриот избор за отворање сјајна нокти windows.Претставува шармантен ефект, го прави ноктите светла и око-фаќање, и различни дизајни се направи нокти имаат различни стилови и повеќе живописни бои.Погоден за природни и вештачки нокти, ноктите полирање, лак, продорен гел, итн.Исто така можете да ги користите за декорација на куќи, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Погоден за бележник занаети, накит одлуки.Оваа декорација на ноктите има многу различни стилови и големини на ноктите украси можете да изберете од.Можете да се меша и натпревар во зависност од вашите преференции за да ги задоволат вашите различни потреби.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Претставува шармантен ефект, го прави ноктите светла и око-фаќање, и различни дизајни се направи нокти имаат различни стилови и повеќе живописни colors Suitable за природни и вештачки нокти, ноктите полирање, лак, продорен гел, итн.Исто така можете да ги користите за декорација на куќи, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Погоден за бележник занаети, накит making This помине декорација има многу различни стилови и големини на ноктите украси можете да изберете од.Можете да се меша и натпревар во зависност од вашите преференции за да ги задоволат вашите различни needs Project тип : Кристал и decorationmaterial : metal Quantity : 2 Hand-направени, светли бои и со исклучителен квалитет.примена : Ставете неколку капки на лак за завршен нокти и ставете ја на саканата површина,Или да ги однесе до вашата омилена помине техника на вашиот следен датум.

Вака можеби ќе ви се допадне..