• Свеж
Памук Брис Шминка Складирање Организатор Кутија Козметички Транспарентен Носителот Случај
zoom_in

Памук Брис Шминка Складирање Организатор Кутија Козметички Транспарентен Носителот Случај

DEN 2124.00

Од стока
check Во продавницата

Лесен за пристап, памук брисеви излезе од дното на носителот.Потребно малку простор и помага да се задржи вашата спална соба или бања уреден и организиран.Објектот е особено дизајниран за памук топки, брисеви, шминка влошки, козметика, чепкалки за заби или други бања додатоци.Лесно да се чисти со сапун и вода.Уникатен дизајн и лесна тежина за лесен за ракување и пакување.Одличен производ за бања, спална соба.Практично складирање кутија за жените.Опис : Оваа ставка е лесен за пристап, памук брисеви ќе излезе од дното на носителот.Тоа е особено дизајниран за памук топки, брисеви, шминка влошки, козметика, чепкалки за заби или други бања додатоци.Потребно е малку простор и помага да се задржи вашата спална соба или бања уреден и организиран.Лесно да се чисти со сапун и вода.Уникатен дизајн и мала тежина е погодна за лесен за ракување и пакување.Одличен производ за бања, спална соба.Практично складирање кутија за жените.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ГЛАСАЧКО место Пластични Боја : Транспарентна како слика Производ Големина : Прибл. 8.8 * 7.7 * 9cm / 3.5 * 3.0 * 3.5 инчен Производ Тежина : Околу. 98g Пакет се Вклучени : 1 * Памук Брис Кутија Забелешка : пакетот содржи само брис кутија, памук брисеви не се вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..