• Свеж
Ле Панда Ранец, Неформални Секојдневни за Дами, Девојки Шопинг Викенд Патување (Розева)
zoom_in

Ле Панда Ранец, Неформални Секојдневни за Дами, Девојки Шопинг Викенд Патување (Розева)

DEN 1677.60

Од стока
check Во продавницата

Премиум Материјали : Топ Најлон, Патентите и Кожа.Дизајн : Елита и Паметни.Повеќе Прегради Одговара Дневни Потреби.Анти-крадец Патент Покрива, Чанта Дно Со Кожа, Лесно да се Остане Чист.Торба Големина 13.8 Инчи X 11,8 Инчи.Прилагодлив на Рака и Отпорни на Вода.Забелешка : Не се Мијат во Вода, се Чистат со Влажна Крпа или Ткаенина за Чистење Само.Anit-Крадец Патент Покрива.Ле Панда Рамо Ранец Чанта за Дами и Господа е создадена од страна наградуван дизајнер, направени од премиум најлон и метал се повлечеме.Уникатен и Модерен.Совршен за повик за секојдневна употреба, слободно време за патување и одмор.

Вака можеби ќе ви се допадне..