• Свеж
EXCEART Интерденталните Четка 15Pcs Забниот Конец за Чистење чепкалки за заби Орална Нега Flosser Алатки на Гингивата Стоматолошки Почиста Стапови
zoom_in

EXCEART Интерденталните Четка 15Pcs Забниот Конец за Чистење чепкалки за заби Орална Нега Flosser Алатки на Гингивата

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Едноставен и ефикасен начин за вас да се исчисти забите што може да биде убаво опрема за патување.Ефикасно cleanning хард - за - чистење на областа помеѓу забите што може да биде еднократна употреба.Лесно за вас да го користите дека не треба да се претпазливи во врска со тоа кога и како да го користат.Нерѓосувачки челик жица без лесно кршење кој има разумна цена со парична казна workmanships.Исто така, може да биде наскоро, кога сакате да ги искористат предностите од нив за долго време.Опис : Совршен интерденталните четки кои се направени од квалитетен материјал за трајни употреба.Убаво чистење на забите алатка која може да се користи за чистење на празнини и лоши дише и стоматолошки линии.Добра орална производи за нега што може да се користи за да се задржи вашите заби здрави.Зачувување и заштита на вашите природни заби за цел живот со овие иновативни интерденталните четки.Карактеристики : - Својот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Жица+ Најлон+ PP.- Нејзината Боја : Розова 0. 6mm.- Нејзината Големина : За 7 X2. 5 X0. 5 CM.Пакет Вклучувајќи 15 x Чистење со Четки.

Вака можеби ќе ви се допадне..