• Свеж
Цвеќиња Старечки Покрие Доењето Шамија за Бебиња, Еластичен Дише Прилагодливи Ѕиркаат Младата Шетач Маска, Carseat Крошна Одговара за Шопинг Количка и Висок Стол Sunflowe
zoom_in

Цвеќиња Старечки Покрие Доењето Шамија за Бебиња, Еластичен Дише Прилагодливи Ѕиркаат Младата Шетач Маска, Carseat

DEN 594.96

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Удобно еластичен материјал : Ова шетач седиште поклопецот е направен од високо-квалитет на здрава крпа материјал, кој е удобно, мека и еластична.Држи топло и го задржува вашето бебе удобно и топло во зима.Високо-квалитетни материјали се осигура дека таа има одлична воздухот пропустливост.Мулти-цел : На флексибилност на шетач седиште крошна поедноставува вашиот живот како мајка.Тоа може да се користи како бебе столче маска, доењето крпа, старечки шамија или шопинг количка корица.Тоа е погоден за повеќето шопинг коли, доилки и бебешките колички.Лесен за користење : Направен од високо еластична ткаенина, може да се стави на нашата шетач грижи се покријат во само неколку секунди и се 360 степени покриеност во јавноста.Тоа може да се заштити бебето од сонцето, ветерот и ветре, додека одржување на вашата приватност.Практичен подарок : Ова уникатно дизајниран бебе столче крошна е погодна за момчиња и девојчиња.Секоја мајка ќе го цениме и да го користите.Ова е најдобриот подарок за бебето да се искапеш или за мајката-да-биде.Задоволителна услуга : Нашата цел е да се олесни вашиот живот и да ви даде повеќе време за да уживате во вашите деца.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор како е можно поскоро. ✨Материјал : Здрава крпа ✨Мултифункционален Изработени од мек и дише ткаенина, тоа е удобно, кога се покриени, и дишат без проблеми. 360 степени покриеност да се спротивстави на силна светлина.Топло, се одржи удобно и топло во зима.Моделот е исклучителна и практично, тоа е совршен подарок.Високо еластична ткаенина, лесно да се носат. ✨Место на употреба е многу погодна како бебе столче маска, доењето крпа, старечки шамија или шопинг количка корица.Тоа е погоден за повеќето шопинг коли, доилки и колички. ✨Пакет се Вклучени 1x Доењето Покрие ✨Големина на Располагање 26x27.6 инчи ✨Лесно да се чисти Тоа може да биде рака-изми и машина-измиени.Миењето е препорачливо, ве молиме не користете кајгана. ✨Внимание ве Молиме Доколку имате какви било прашања или предлози во врска со производите што се користење, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail што е можно поскоро, и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.

Вака можеби ќе ви се допадне..