• Свеж
Бакни Ме Во Градината Спа Повлече Нога Crème 8 мл
zoom_in

Бакни Ме Во Градината Спа Повлече Нога Crème 8 мл

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Направени со нане и ментол кристали.Има 8 мл.Нане и ментол мирис.Одлично за груба сува кожа.Дали вашите нозе боли?Тие се уморни?Се на вашиот потпетици сува?Овие се најчестите проблеми имаме со нашите нозе.Иако тие носат ни каде сакаме да одиме, ние често се превидуваат нивната заштита.Па, ние сме создадени прекрасен нога нега производ кој е направен со нане и ментол кристали и дизајниран не само да се смири груба сува кожа на нашите нозе и потпетици, но, исто така, да invigorate кожата и мускулите, и направете ја вашата уморни нозе и прсти се чувствувате ОДЛИЧНО!НАНЕ & МЕНТОЛ МИРИС.

Вака можеби ќе ви се допадне..