• Свеж
Ѕидот Сидро, [M0.9 М1.3 М1.5 M2 M2.5 М3 М4] Тубуларна Заковки Двострано Коло PCB Ноктите Бакар Шупливи Занитвам Ореви GB876 Висок Капацитет Вчитување
zoom_in

Ѕидот Сидро, [M0.9 М1.3 М1.5 M2 M2.5 М3 М4] Тубуларна Заковки Двострано Коло PCB Ноктите Бакар Шупливи Занитвам

DEN 868.08

Од стока
check Во продавницата

1. Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.Инсталација на цврсти одбори и други материјали за завеси, инсталација на светилки и одредување на објекти. 2. Исто така, може да се користи : производот може да се користи и за крстот бод, фото рамки. 3. Практична настава : анти-корозија, анти- ' рѓа, фирма и практични. 4. Производ материјал : Овој производ е за вбризгување на пластични, со висока цврстина, стареењето на корозија и брзо расте.Производ материјал : Овој производ е за вбризгување на пластични, со висока цврстина, стареењето на корозија и брзо расте.Анти-ротација технологија : Со помош на анти-ротација технологија.

Вака можеби ќе ви се допадне..