• Свеж
SOBOWO Деца Бебе Девојки Tulle Фустан без Ракави Младата Туту Принцеза Партија Photoshoot Фустани 12M-5T
zoom_in

SOBOWO Деца Бебе Девојки Tulle Фустан без Ракави Младата Туту Принцеза Партија Photoshoot Фустани 12M-5T

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук ракави туту фустан го прави вашиот девојки поубаво, кој е најдобар љубов за секој принцеза. 2. Млади девојки деца туту dresss материјал : памук и мулти-слоеви туту фустан што го прави бебиња девојки супер удобно и кожа-пријателски. 3. Пакетот вклучува : 1 * розова бебе девојка туту tulle фустан, 1 * црно бебе се облекуваат со tulle. 4. Деца се облекуваат да еден носат во текот на летото/пар leggings во кул дена/натпреварот со палта/outwear во зима, исто така, убаво. 5. Бебе девојка туту фустан без ракави е совршен за слики семејството, празник картичка фото-пука, вашите ќерки принцезата роденден, како балет-стил фустани.

Вака можеби ќе ви се допадне..