• Свеж
Нож Острилка со KOLACHEE | 15 Инчен Острат Челик Хром Позлатен Висока Јаглероден Челик Усовршувајќи Прачка | Зачукуваше за совршенство 61 HRC тврдост | со Метални Јамка за Л
zoom_in

Нож Острилка со KOLACHEE | 15 Инчен Острат Челик Хром Позлатен Висока Јаглероден Челик Усовршувајќи Прачка | Зачукуваше

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

ХРОМ ПОЗЛАТЕН ВИСОКА ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК СО БЕСЕЊЕ ПРСТЕН И ПВЦ РАКАВ– траен, високо квалитетни материјали, рѓа отпорни со 61 HRC Цврстина да остри најтешко на вашиот лопати со дополнителна функција виси прстен и ПВЦ ракав, да се заштити род од кујна е влажна средина, нашите острилка доаѓа со мека ПВЦ ракав, така што можете да ги чувате во фиока со ПВЦ ракав или обеси во кујната со нашите тешко метал виси прстен.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ – се користат во професионални кујни со готвач и дома готвачи слично!.РЕ-УСОГЛАСУВАЊЕ СО ПРЕЦИЗНОСТ – ова острилка повторно се усогласува досадна со остри рабови прецизност.ИЗДРЖЛИВИ ЕРГОНОМСКИ РАЧКА – нашите chromed висока јаглероден челик, усовршувајќи острилка има трајни & удобно, не се лизга ПВЦ справи.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - во Kolachee, ние се голема гордост, и да се грижи во производство и развој на само највисок квалитет на производи за нашите нови и верни купувачи.Не ги Мразам Режење Домат Со Навистина многу тап Нож?Или Кога не Можете Да Најдете Остар Нож во Фиока?Добро, моќта на Kolachee нож усовршувајќи острилка е само она што ви треба за да добие вашиот јаглероден челик или од не ' рѓосувачки челик нож колекција супер остри и назад во бизнисот!Нашата долготрајна, со висок квалитет chromed јаглероден челик острат прачка ќе се изостри сите на вашиот ножеви за прецизна жилети раб.Се справи со леснотија со нашите трајни и удобно не се лизга ПВЦ справи.Нашите поостри ќе ги острат вашиот ножеви за толку долго како што треба со нашиот живот време гаранција!Упатствата за употреба и sustainment се истакнува во нашата упатството.Ние нудиме големини на 15 инчен да се однесуваат на вашите складирање потреби.Мека ПВЦ ракав да се задржи на острилка сува и влага слободни.Овде, во Kolachee, ние се стави 100% во задоволување на секоја нови и верни купувачи!Па Што чекаш?Инвестирајте во себе!Кликнете на "додај во кошничката' копчето додека дотурот минатата!Најдобар подарок за денот на Благодарноста и Божиќ партии!!затоа, не чекајте и започнете kinki.

Вака можеби ќе ви се допадне..