• Свеж
Хари Потер Ravenclaw Plaid Sigil Може Да Кулер - Пијат Ракав Hugger Расклопна Изолатор - Пијалаци Изолирани Носителот
zoom_in

Хари Потер Ravenclaw Plaid Sigil Може Да Кулер - Пијат Ракав Hugger Расклопна Изолатор - Пијалаци Изолирани Носителот

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

НАПРАВИ ПОЗДРАВНИОТ : Идеален за еден ден на езерото, попладне на цевки, или една вечер во игра, оваа единствена изолирани пенлив пијалок носителот ќе ги чува вашите пијалаци кулер подолго.Го прави голем дар, и ќе биде сигурен-оган хит на излети, базен партии, barbeques и tailgaters.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Accommodates двете стандард 12 оз и 16 оз конзервирана пијалаци, или 12 оз шишиња.Паѓаат лесно за чување.Совршен за пакување далеку во вашата торба, ранец, или пикник кошница.Чувајте ги во вашиот автомобил или на вашиот брод за лесен пристап.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Нашите трајни може да huggie е направена од шарени перат пена, со вклучени дизајн прикажани на една страна.Околу 4" x 5" во големината кога рамен, со 2.75" внатрешен дијаметар кога се отвори.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Хари Потер производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.ХАРИ ПОТЕР знаци, имиња и поврзани indicia се & WBEI. (s20).На Графика и Повеќе информации за производот.

Вака можеби ќе ви се допадне..