• Свеж
Дрвени Мрзливи Сузан Плочата - 23~47 Големи Мрзливи Сузан Трпезариска Маса Плочата Круг Ротирачки Тањир,Цврсто Дрво Ротирачки Лента
zoom_in

Дрвени Мрзливи Сузан Плочата - 23~47 Големи Мрзливи Сузан Трпезариска Маса Плочата Круг Ротирачки Тањир,Цврсто

DEN 631.20

Од стока
check Во продавницата

► Преносни 360°ротирачки дизајн е многу погодна за поставување на садови за на маса, така што секој ќе може да уживаат несакани јадења за семејство вечера. ► Изберете високо-квалитетни природни букови материјал, едноставен и деликатна производство, трајни, носат-отпорни, силна носивоста, и максималното оптоварување е за 150kg. ► Еден-парче дизајн, силна база, лого, стабилна ротација, никаква бучава, трајни, не инсталација и лесен за употреба. ► Мазна површина, без деформација, еколошки и формалдехид-слободен спреј во боја, заоблени работ дизајн, заштита на безбедноста на вас и вашето семејство. ► Елегантен и модерен изглед, со различни стилови и бои за да изберете од, погоден за хотели, банкети, роденден партии, семејни вечери, ресторани, кујни, итн.Најдобар избор за десктоп декорација!.

Вака можеби ќе ви се допадне..