• Свеж
Светат во Темница Ѕвезди за Таванот, 1049PCS Ѕид Налепници Inculding Месечината и Ѕвездите Оркестарот, Светат во Темница Ѕид Decals за Детска Соба
zoom_in

Светат во Темница Ѕвезди за Таванот, 1049PCS Ѕид Налепници Inculding Месечината и Ѕвездите Оркестарот, Светат во

DEN 333.36

Од стока
check Во продавницата

★【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Овие светат во темница налепници имаат 1049 PCS,inculding 1 месечината(7.87 инчен),1048 PCS ѕвезди во 11 големини.Лесно да се создаде Блескав Ѕвезденото Небо. ★【СВЕТЛА И ТРАЈНИ БЛЕСКАВ】 Вие само треба да се стави сјај ѕвездите и месечината налепници под lamplight фенерче или сонце за 20minutes тогаш исклучи, затоа што налепници треба да ги апсорбира светлина пред блескав.Не е потребно да се апсорбира светлината, не е зрачи.(Под нормални околности, тоа може да го апсорбира доволно природна светлина во текот на денот, а потоа и блескав во текот на ноќта). ★【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ОТСТРАНИ】Нашиот сјај ѕвезди ѕид оркестарот се самолепливи.Само излупете ги исклучи лист и се држи цврсто на рамна плафон или на ѕид.Можете да ги отстрани без било каква штета на ѕидовите и/или тавани. ★【СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА】 Блескав Ѕвездите и Месечината може да им помогне на вашето дете да не се плаши од темнина.Блескав налепници може да се создаде пријатна атмосфера и помогне на вашето дете да заспие наскоро.Толку многу kidcore декор спакувана во убава и кеси.Тоа ќе биде импресивен подарок. ★【100% Задоволство】ве Молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе понуди целосна наплата или замена.Мазна и удобно.Повторливи pasting.Подебели,не е лесно да се оштетат.

Вака можеби ќе ви се допадне..