• Свеж
SupCase Еднорог Буба Про Серија Наменета за Samsung Галакси S20 FE Случај (2020 Порака), со Полно работно Тело Двоен Слој Солиден Holster & Потпирачот Случај со Вграден Екран Заштит
zoom_in

SupCase Еднорог Буба Про Серија Наменета за Samsung Галакси S20 FE Случај (2020 Порака), со Полно работно Тело

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

[20 Метарски Пад Тестирани] : Мулти-слоевит TPU и Поликарбонат материјали се создаде крајната капка заштита. [Rotatable Holster] : Искуство user-friendly договор со вклучен монтажни ротирачки holster. [Потпирачот Функција] : Вграден-во Потпирачот поддржува портрет и пејсаж hands-free гледање. [Прецизни Cutouts] : Лесен пристап до сите порти, копчиња, и карактеристики, благодарение на точната дизајн на УБ Про. [Компатибилност] : Овој случај е дизајниран за Samsung Галакси S20 FE 5 G(G781 V/G781 U).НЕ одговара за Smausng Галакси S20 /S20 Плус/Галакси S20 Ултра.Ја зацврсти вашиот Галаксија S20 FE со легендарниот Еднорог Буба Pro од SUPCASE!Тенок, здрав, и изграден да ги тепа, ќе можете да уживате 360° заштита од нечистотии, прашина, капки, па дури и на деца!Се одликува со TPU поликарбонат, прецизни cutouts и бонус потпирач за слободни раце видео содржина, тоа што навистина живее до својата репутација.

Вака можеби ќе ви се допадне..