• Свеж
fitBAG Победи Црна Обичај Прилагодени Ракав за Леново P2. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот
zoom_in

fitBAG Победи Црна Обичај Прилагодени Ракав за Леново P2. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre

DEN 597.60

Од стока
check Во продавницата

Handsewn за совршено се вклопуваат за Леново P2. Оваа торба само ќе одговара Леново P2, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.

Вака можеби ќе ви се допадне..