• Свеж
Okuyonic Куче Качулка Облека, Куче Jumpsuit Куче Топол Капут Улога Игра Костим со Тока за Есен Зима Топла Облека за Секојдневно Носење(М)
zoom_in

Okuyonic Куче Качулка Облека, Куче Jumpsuit Куче Топол Капут Улога Игра Костим со Тока за Есен Зима Топла Облека

DEN 386.16

Од стока
check Во продавницата

Направете вашето домашно милениче поубаво и модерен на ноќта на Вештерките, имаат улога игра.Мек материјал, удобен за носење, направете вашето домашно милениче погледнете повеќе слатки.Направени на квалитетот полиестер материјал, безбедно, мека, отпорни на абење, издржливи. 5 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Прекрасен облека за вашата прекрасна куче и мачка.

Вака можеби ќе ви се допадне..