• Свеж
JHSJ Накит Сад Накит Кутија за Накит Складирање Организатор со 3 Фиоки за Жени и Девојки Јасно Накит за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан Хривнија Накит Складирање Кут?
zoom_in

JHSJ Накит Сад Накит Кутија за Накит Складирање Организатор со 3 Фиоки за Жени и Девојки Јасно Накит за Чување

DEN 2546.16

Од стока
check Во продавницата

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.Високо Квалитетни Материјали : Накит Кутија држи вашиот накит од прашина и вода.Ентериерот собираат ткаенина на накит кутија држи вашиот накит од гребење и оштетување. 3 фиока накит кутија мерење 9.37 инчи x 4.3 инчи x 5.9 инчи, кој е погоден за повеќето dressers. 3-Гума Фиока : на прегради на секое ниво се различни.На dividers на послужавник се прилагодливи, така што ќе може да се прилагоди на големината и бројот на прегради со отстранување или додавање на dividers да се прилагодите на простор што ви треба.Идеален Накит Организатор : задржува вашата видови на накит и малку предмети на организиран и лесно да пристапите, можете да ги сортирате и прикажете го вашиот накит и лесно да се направи избор на прв поглед, без да се ископа преку заплеткано мензи повеќе.Заменлив и Отстранлив : фиоките се меѓусебно и вметнете коцки се отстранува, можете да ги преуредите фиоки и коцки според вашите потреби, или земете накит коцки во фиоки за индивидуална употреба.Згодна и на резолуцијата.Карактеристики на производот : Накит Кутија за Накит Складирање Организатор со 3 Фиоки за Жени и Девојки Спецификации : Производ Материјал : Акрил, Собираат Fabric Product Боја : Pink Product Големина : 9.37" x 4.3" x 5.9"Пакет се Вклучени : 1 × Накит Box About Накит Кутија : Првата Фиока : 7 слотови и 9 прегради, погоден за прстени, обетки или ѓердан.Втората Фиока : 6 прегради, погоден за нараквица, брошеви или ѓердан.Трето Фиока : празна лента, погоден за различни големини на накит, или шминка козметички.И тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..