• Свеж
Брада Средување на Режа 6.5 Инчи со Две Мустаќи Чешли & Носат Торбичка - Мустаќи Режа Мажите Чешлање Брада Режа
zoom_in

Брада Средување на Режа 6.5 Инчи со Две Мустаќи Чешли & Носат Торбичка - Мустаќи Режа Мажите Чешлање Брада Режа

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

[ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] : Нашата Брада и Mustaches Ножици се направени од Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик, трајни и противалергиски.Остри Ножеви на нашиот Mustaches ножици добро работат со било каков тип на лицето влакната дебели или тенки.Неговото високо-квалитетен материјал е rustproof и може да трае за цел живот. [ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] : Елегантен Дизајн со Удобен Контрола : На Уникатен Дизајн на нашата коса за сечење ножици се одликува со прилагодливи завртка и остри работ на ножот дека вметнување на повеќе леснотија и удобност при што се сечење.Со сето ова, удобност, можете да ја исечете на вашата коса нежно, без било страв.Тоа Може да се користи за кастрење на носот косата, трепките и Веѓа ножици за мажи. [ЧЕШЕЛ дури и можете да го користите за вашите домашни миленици и деца.Оваа Чешлање комплет за мажи тело ножици може да се користи како совршен Роденденски подарок за брада човек.✦ Вклучува Носење Торбичка и Берберот Чешли : Нашите професионални коса за сечење ножици доаѓа со сметководствената торбичка и професионални берберот чешли.Оваа торбичка осигурува идеални за безбедност додека патувате.✦ Сите Во Еден Бербер Комплет : исто така, Можете да ги користите овие германски-челик ножици како веѓа, носот и лицето коса trimmers.Со помош на оваа сите-цел режа, може да се даде посакуваната фризура дома.

Вака можеби ќе ви се допадне..