• Свеж
Уметноста Портфолио Ранец Повеќе Цврсто Водоотпорен Уметност на Цртање Торба, Оксфорд Ткаенина Материјал Скица Одбор Торба Здрав за Уметник(Зелена)
zoom_in

Уметноста Портфолио Ранец Повеќе Цврсто Водоотпорен Уметност на Цртање Торба, Оксфорд Ткаенина Материјал Скица

DEN 1200.00

Од стока
check Во продавницата

Раката puller е направен од оксфорд ткаенина, која го спречува chafing и лесно да се носат.Заедничкиот на двете рамена на цртежот торба е зајакната со автоматско врзување машина, која е убава и дарежлив, и квалитетот е повеќе да се гарантира.Професионални тока дизајн, кој нема да падне, можете да користите повеќе цврсто.Секој патент на сликата торба усвојува железо патент puller, метал патент точни производство е издржлив.Направени од оксфорд ткаенина, кој е здрав и силен, што може целосно да се чувствуваат своите цврстина и отпорност на абење.

Вака можеби ќе ви се допадне..