• Свеж
Д. л.с. Руменило Палета Темно, 0.56 Унца (16 Грам)
zoom_in

Д. л.с. Руменило Палета Темно, 0.56 Унца (16 Грам)

DEN 162.00

Од стока
check Во продавницата

Оваа прекрасна руменило палета има 4 прекрасни нијанси да се меша и натпревар во текот на годината.Одлично за contouring, засенчување, sculpting, и истакнување.Со мешавина на комплементарни мат и трепет завршува.Пакет Димензии : 2.3 L x 10.9 H x 7.6 W (сантиметри).Оваа прекрасна руменило палета има 4 прекрасни нијанси да се меша и натпревар во текот на годината за сопствени помеша боја.Одлично за contouring, засенчување, sculpting, и истакнување, овие свилен мазна blushes да се создаде убава пигментирани сјај.Со мешавина на комплементарни мат и трепет завршува, може да се постигне професионален се погледне во секое време.

Вака можеби ќе ви се допадне..