• Свеж
ОЕМ Sylvania/Emerson Замена ТВ Далечински Управувач NH000UD Превезува со: LC320EMXF, LC195EMX, RLC195EMX, LC320EMX, LC320EMFX
zoom_in

ОЕМ Sylvania/Emerson Замена ТВ Далечински Управувач NH000UD Превезува со: LC320EMXF, LC195EMX, RLC195EMX, LC320EMX,

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Не Програмирање Задолжителни!.Купување на Оригиналниот Remotes Обезбедува Можете Да Пристапите До СИТЕ Функции На Вашиот Уред!.Не го Видите Вашиот Модел Наведени?Испратете Порака - Среќни Да Ви Помогне!.Ова НЕ е Универзален Далечински Управувач!.Оваа Sylvania/Emerson Замена Далечински првично се испраќаат со следниве уреди : LC320 EMXF, LC195 EMX, RLC195 EMX, LC320 EMX, LC320 EMFX.Ако вашиот Број на Модел е што НЕ се наведени погоре, ве молиме да ни испратите порака па ние може да ви помогне да се добие точниот далечински управувач.

Вака можеби ќе ви се допадне..