• Свеж
DOITOOL 50pcs Орален Брисеви за Еднократна употреба Стоматолошки Брисеви Четка Забите Форма Сунѓерот се Држиме за ICU Пациенти Орален Чистење (Избрани Боја)
zoom_in

DOITOOL 50pcs Орален Брисеви за Еднократна употреба Стоматолошки Брисеви Четка Забите Форма Сунѓерот се Држиме

DEN 350.16

Од стока
check Во продавницата

Широко се користи во медицинската индустрија, електронската индустрија, итн.Погоден за професионална и лична употреба.Чувајте го на суво место и да се избегне светлина.Се сеќавам на расположливиот производ за вашата секојдневна употреба.Тендер, добра допир чувство, удобен за користење со средство за плакнење уста во орална хигиена постапки.Орална брисеви се направени на сунѓери и пластични прачки.Тие се производи за еднократна употреба и се повеќе удобен и удобно да се користи.Орална Брисеви нежно чисти, moisten и освежување на устата, забите и непцата.Опис Орален Брисеви за Еднократна употреба Стоматолошки Брисеви Четка за заби Сунѓерот се Држиме за ICU Пациентите со Орални средства за Чистење.Карактеристики - Материјал : Пластични, Сунѓер.- Големина : / 4. 52 X0. 71 X0. 71inch.Пакет Вклучувајќи 50 x Орален Брисеви.

Вака можеби ќе ви се допадне..